AMIGOS PROTECTORES DA CORAL
AMIGOS PROTECTORES DA CORAL
   
CORAL POLIFÓNICA TRASDEZA (SILLEDA, Pontevedra)
MANUEL MOLINOS DIRECTOR
XUNTA DIRECTIVA e MEMBROS DE HONRA
MEMBROS CANTORES
REPERTORIO 2014
ILUSTRACIÓNS
XXII TARDES DE PRIMAVERA Programa

AMIGOS PROTECTORES DA CORAL
Imagen
RELACIÓN DE AMIGOS ( Por Orde de Inscrición)

A CORAL QUERE UNHA VEZ MÁIS E AGORA DENDE ESTE FORO, LEMBRAR A TÓDOLOS HOMES E MULLERES QUE DENDE O ANONIMATO SEMPRE ESTIVERON AÍ, DANDO TESTIMUÑA DE FIDELIDADE COA NOSA MANEIRA DE INTERPRETAR A MÚSICA, E SOBRE TODO, COA NOSA FILOSOFÍA DE XUNGUIR VOLUNTADES DISPARES EN TORNO A ESTA MANIFESTACIÓN CULTURAL.
GRACIAS POR FACER TRASDEZA.


Manuel R. Costa Mato
Luis Mella González
Juan Otero Lado
Manuel Quinteiro Pereiro
Alfonso Castro Lago
José M, Crespo Blanco
Mª Carmen Castro Lago
Alfonso Dobarro Ferradás
Mª José Fernández Fernández
Milagros Iglesias López
Concepción Puente Cabaleiro
Concepción Simeao Martínez
Mª Jesús Fernández Sueiro
María Lázara Sanmartín
Josefa Mallo Hombre
Sara Ramos Mosquera
Elva Rodríguez Abeledo
Juan M Cerdeira González
José González Baamonde
Obdulia Ramos Mosquera
Mª Rosa Alén Pena
Antonio Aller Costoya
Manue Rodríguez Barreiro
Isabel Vázquez Pérez
Mercedes Villanueva
Olga Cuiña Vence
Carmela García Rilova
Francisco Maril Villamayor
Mercedes Meijomence
Otilia Pena Vidal
José Antonio Rivas Piteiro
Eulalia Trabazo Taboada
Dolores Ramos Mosquera
Jesús Otero Villar
Ramón Rey Rilo
José Luis Valiño Vila
Mª Luisa Blanco Troitiño
María Bustillo Jurado
Manuel Ramos Gómez
Mª Carmen Colmenero
Luis Galego García
Concepción Meijome Pérez
Lourdes Vaamonde Simeao
Mª Carmen Otero Lado
Benigno Souto Fariñas
Luis A. Pedreira Lodeiro
José Taboada Sánchez
Esperanza González Pérez
Josefa O. Madriñán Lázara
María López Sánchez
Ana Maria Barredo Díez
Mª Juana Gutiérrez Melero
Mª Luisa Ares González
Antonio Ferreiro López
Aurora Varela Fidalgo
Mª Carmen Carballo Silva
Julio Rivas López
Virginia Iglesias Quintela
Mª Carmen Campos Puente
Raúl Sanmartín Chao
Patrícia Rodríguez Sanmartín
Manuel Iglesias Louzao
José Zobra González
Mercedes Vila Chacheda
Elvira Sánchez Gómez
José Luis Otero Míguez
Dolores Sangiao Cacheiro
Pablo Molinos Villaverde
Miguel Villar Costoya
Antonio Villar Costoya
Gala Casares Varela
Luis Miguel Rodríguez
Casilda Alamancos López
Rosa Pena Mato
Lidia Otero Alonso
Ramón Vázquez Barcala
Manuel Sánchez Baamonde


RELACIÓN DE EMPRESAS PROTECTORAS (Por orde de inscrición)

Empresa Lázara
Talleres Carbón
Farmacia Isabel Taboada
Ferretería Pérez
Bar Toxa
Carmiña Moda
Restaurante Ricardo
Calzados Canda
Neumáticos Tato
Floristería Carmiña
Gestoría Parque 7
Lourdes Vaamonde Simeao
Empresa Cuiña
Autocares Lázara
Constr. Taboada e Ramos
Joyería Miranda
Espina y Delfín
Restaurante Bar González
Pastelería Dulce Deza
Pulpería Tanis
Restaurante A Devesa
Ultramarinos Marité
Bar A Pedra
Arcolar
Gasolineira Silleda
Explotación Minera Campomarzo
Librería Pily
Ganadería O Castro S.L.
Bar “O que dirán”
Hotel Oca Katiuska
Hnos Villar A U S.L.
Restaurante Parrillada Bon Xato
Bar Parque
Establecementos Xanadú